ZADAR, VRSI - Pozemek pravidelného tvaru 496m²
| č. ev | DN-47878 |
| Typ nabídky | Prodej |
| Kategorie | Stavební pozemky |
| Okresy | Zadarska |
| Obec, část obce | Vrsi |
| Cena | 88 000 € |
| Cena za m2 | 177 €/m² |
| Plocha celkem | 496 m² |
| Vzdálenost od moře | 900 m |
ZADAR, VRSI - Pozemek pravidelného tvaru 496m² V klidné části města Vrsi nedaleko Zadaru se prodává stavební pozemek pravidelného tvaru o rozloze 496 m². Rozměry pozemku jsou přibližně 20 x 25 metrů, což umožňuje snadné plánování a výstavbu rodinného domu, rekreačního domu nebo investiční nemovitosti k turistickému pronájmu. Infrastruktura se nachází v bezprostřední blízkosti pozemku a k terénu je nutné přivést přípojky vody a elektřiny. Pozemek má zajištěnou 4 metry širokou přístupovou cestu a nachází se pouhých 900 metrů od moře a krásných pláží, které zdobí tuto část Zadarské riviéry. Vrsi je jedním z nejžádanějších míst pro klidný život a dovolenou v blízkosti Zadaru. Je známé svým čistým mořem, dlouhými písečnými a oblázkovými plážemi, nedotčenou přírodou a příjemnou středomořskou atmosférou. Místo nabízí veškeré potřebné vybavení pro každodenní život, jako jsou obchody, restaurace, kavárny a školy, zatímco město Zadar je vzdálené jen pár minut jízdy autem. Díky výborné poloze a rostoucí poptávce po nemovitostech v této oblasti představuje pozemek vynikající příležitost pro investici nebo stavbu vlastního domu u moře.
U všech našich nabídek jsou ceny nemovitostí identické jako při koupi přímo u agentury/developera v Chorvatsku, a to díky tomu, že jsme oficiální zastoupení těchto kanceláří na Českém, Slovenském, Německém a Rakouském trhu. A to bez dodatečných navýšení za služby v českém jazyce (mimo překladů smluv ověřených notářem).