Partneři

Finanční navigátor

Finanční navigátor Vám pomůže s cestovním pojištěním, když budete chtít vyrazit do zahraničí nebo do Chorvatska.

Cestovní pojištění

Matrace

I matrace

Vyberte si i vy z pestrého množství kvalitních matrací, které Vám vydrží celý život. V nabídce matrace pro seniory, studenty, také zdravotní a další.

 

 

Každý člověk by se měl po odříkání a dřině rozhodnout, jak naložit se zaslouženým ziskem. Zabezpečit rodinu, dále rozvíjet firmu nebo koníčky, pořídit si bydlení, nakoupit akcie nebo podílové fondy. A co pak?

Zvažujete jachtu? Nebo letní dům v cizině? Pokud by se vám líbilo mít vlastní zázemí v blízkosti moře, je ideální destinací Chorvatsko. A nejde jen o to, že mezi Čechy je to stále populární destinace. Země toho totiž nabízí opravdu hodně:

  • Krásné přímořské prostředí s pohodovou atmosférou,
  • skvělé jídlo,
  • přátelské lidi,
  • nekonečné možnosti výletů po moři i souši.
  • Skvělou dojezdovou vzdálenost( na Krk a Istrii za 5 hodin z Brna)

Chorvatsko je navíc v Evropské unii a je velice dobře dopravně dostupné. Od letošního roku i v Shengenském prostoru. Nejsou tedy fronty na hranicích.

Vybrat si je možné z velkolepých vil, bytů i menších domků a bungalovů. S vyššími cenami je potřeba počítat v centrech historických měst a v bezprostřední blízkosti pobřeží.

Jak vybrat spolehlivého makléře? A jaké ceny očekávat? S tím vám rádi poradíme.

Chorvatsko je turistický ráj

Chorvatsko si své přírody váží. Jde o zemi, kde je znečištění životního prostředí minimální, a to ve světovém měřítku. Není divu, vždyť turismus je to, co táhne chorvatskou ekonomiku nahoru, i když se zbytku hospodářství zrovna nedaří.

Dům v Chorvatsku je dobrá investice

Protože Chorvatsko je populární nejen u Čechů, ale i u ostatních Evropanů, je pravděpodobné, že ceny nemovitostí budou dále růst. Dnes zakoupená nemovitost na hezkém místě svou hodnotu jen tak neztratí.

Naopak, může se stát výhodnou investicí. V pobřežních oblastech jsou totiž plánovány stavební uzávěry, a to právě proto, aby krajina zůstala malebná a zachovala si svůj ráz. Proto lze očekávat, že se nabídka nemovitostí nebude zvyšovat, a tak tržní cena domů v blízkosti moře poroste.

Autem jste všude do tří hodin

Chorvatsko je ideální pro každého, kdo se rád přemisťuje autem. Dálnice A1, která spojuje hlavní město Záhřeb s druhým největším městem Split, umožňuje pohodlné a rychlé cestování podél celého pobřeží. Dostat se prakticky na kterékoli místo v Chorvatsku autem proto není problém. Mít pohodlné zázemí je skvělý začátek pro objevování krásy celé země i zemí sousedních.

Byrokracie se nemusíte bát

Díky Evropské unii je pořízení nemovitosti v Chorvatsku celkem snadná věc. Bez nějakých těch formulářů a trochy byrokracie se to sice neobejde, Češi však nejsou při nákupu nemovitosti nijak limitováni. Rádi vám poradíme, jak na to!

Mít dům u moře má něco do sebe. A pokud dům náhodou nevyužijete pro sebe nebo pro své důležité zaměstnance, budete mít skvělou nabídku pro své známé a příbuzné. Oni vám na oplátku třeba zase půjčí srub v horách nebo bungalov u nějakého jiného moře.

Přátelský národ má Čechy velmi rád a váží si jich. Pokud se alespoň trochu domluvíte, snažíte se domluvit, tak to ocení dvojnásob.

Při výběru nemovitosti je sice pár úskalí( dokumenty k domům, legalizace nebo  souhlasy s užíváním) Na to je potřeba dát pozor. Naše kancelář nabízí pouze prověřené nemovitosti, kde jsou tyto skutečnosti už při zveřejnění kontrolovány.  Dokážeme pomoci s rekonstrukcí, převodem energií, ale i pronájmem vaší nemovitosti.

 

Občané všech zemí EU mohou nakupovat nemovitosti v Chorvatsku.

Od února 2009 platí v Chorvatsku zákon o vlastnictví nemovitostí umožňující občanům všech zemí EU nakupovat nemovitosti v Chorvatsku se stejnými právy, které má občan Chorvatska. Znamená to, že občané Evropské unie mohou kupovat nemovitosti v Chorvatsku do vlastnictví na své jméno, jako fyzická osoba, bez nutnosti zřizovat si povolení od ministerstva, nebo zakládat právnickou osobu, jak tomu bylo dříve. Výjimkou jsou pouze vodní plochy, zemědělské a lesní půdy, které cizinec koupit nemůže. Nemovitosti může kupovat i česká právnická osoba.

V Chorvatsku to funguje následovně. Když platíte cenu reality v Chorvatsku prodávající musí podepsat i ověřit dokumenty, které potvrzují, že obdržel platbu (clausule intabulandi). S tímto dokumentem i originálem kupní smlouvy advokát může hned jít na katastr i zažádat o výpis vlastnictví. Doba, která je potřebná k tomuto výpisu – se mění a často záleží na ročním období, kdy podáte žádost i na katastrální oddělení, který řeší vaší žádost..

Po předání žádosti – od advokáta, katastr upisuje vaše jméno do katastrálních knih, i na internet. To znamená, že jste koupili nemovitost a splnili jste povinnosti, které vyplívají ze smlouvy, že jste majitelem nemovitosti a čekáte na služební zápis svého jména do majetkového listu, jakož majitele nemovitosti. Tento výpis je ve všech dokumentech spojených s vlastnictvím majetku a nikdo to nemůže vymazat nebo obejít bez povolení všech zahrnutých stran. V Chorvatsku se tomuto říká 'aktivní plomba'. Až katastr dokončí registraci a vaše jméno se objeví na majetkové listině 'aktivní plomba' se vymaže.

Vlastnictví bytové jednotky (etážové vlastnictví)

Obdobou českého vlastnictví bytové jednotky v Chorvatsku je tzv. etážové vlastnictví. Etážové vlastnictví se zapisuje do zemské knihy jako samostatná položka k příslušnému pozemku, na kterém se bytová jednotka nachází. Etážové vlastnictví nemá žádné vlastnické povinnosti vůči ostatním vlastníkům jednotek. V Chorvatsku neexistuje zákonná povinnost zřízení společenství vlastníků jednotek. Starost o bytový dům a pozemek k němu patřící je tedy pouze na vůli a dohodě vlastníků bytových jednotek.

Zemská kniha/Katastr nemovitostí

V Chorvatsku je zápis vlastnictví veden ve dvou evidencích, a to v zemské knize a v katastru nemovitostí. Zemskou knihu vede Ministerstvo spravedlnosti a je jediné rozhodující v případě určení a evidence vlastnictví nemovitosti. Katastr má pouze informační charakter a stará se o grafické určení polohy nemovitostí.

Daň z převodu nemovitosti

Daň z převodu nemovitosti ze zákona platí kupující a zpravidla nikde u nemovitostí v Chorvatsku není zahrnuta v kupní ceně. Daň zpravidla činí 3% z kupní ceny. Kupující a notář či advokát, zpracovávající kupní smlouvu, mají povinnost předat jeden originál kupní smlouvy příslušnému daňovému úřadu. Daňový úřad na základě informací o nemovitosti a ceně v kupní smlouvě posoudí kupní cenu a v případě, že cena dle názoru daňového úřadu nebude pod úrovní tržní ceny, vyčíslí daň z kupní ceny a vyzve kupujícího k uhrazení daně. V případě, že daňový úřad shledá, že kupní cena může být pod úrovní tržní hodnoty nemovitosti, vyzve kupujícího ke zpřístupnění nemovitosti pro svého znalce a ten pak určí cenu podle které daňový úřad vyčíslí daň z převodu nemovitosti. K výzvě daňového úřadu k uhrazení daně z převodu nemovitostí dochází zpravidla do 30 dnů od uzavření kupní smlouvy. Kupující ani prodávající v tomto procesu nemají povinnost vypracovávat žádné znalecké posudky jako je tomu v České republice, tím odpadají náklady pro znalečné při pořízení nemovitosti.

Daň z nemovitosti

Daň z nemovitosti se v Chorvatsku týká pouze rekreačních a komerčních nemovitostí. Nemovitostí určených k bydlení se tato daň netýká. Veškeré nemovitosti, které jsou určené v k bydlení, i přesto, že je budete používat pouze k rekreaci, stále nemovitostmi k bydlení zůstanou a daň z nemovitosti se jich netýká. Inženýrské sítě

Připojení na elektřinu je možné zpravidla ve všech lokalitách, v některých lokalitách je možné připojení na elektřinu kabelem nataženým vzduchem a tím se snižují náklady na přípojku elektřiny pod zemí. V Chorvatsku existuje pouze jediný dodavatel elektřiny HEP (Hrvatska Elektroprivreda). Připojení na veřejný vodovod s pitnou vodou je dostupné na pobřeží zpravidla ve všech lokalitách, avšak v některých lokalitách na ostrovech veřejný vodovod ještě není zaveden..

Nabídka bytů, domů, pozemků a komerčních prostor v Chorvatsku. Každý den se nabídky aktualizují. Všechny nabídky jsou prověřené dříve, než je zadáme na naše webové stránky.  Každý den jsou vkládány nové nemovitosti a prodané nemovitosti jsou  naopak staženy z webu. Najdete zde jak ekonomické nemovitosti, tak luxusní nemovitosti a dokonce i raritní nemovitosti. V nabídce máme okolo 3.ooo  kvalitních a prověřených nemovitostí. Naše  nabídky najdete v Německu, Rakousku a Česku. Navštivte naše webové stránky :www: nemovitosti-chorvatsko.eu

https://images.unsplash.com/photo-1558969763-1e911dcd91e6?q=80&w=1000&auto=format&fit=crop&ixlib=rb-4.0.3&ixid=M3wxMjA3fDB8MHxzZWFyY2h8Mnx8YmVhY2glMjBob21lfGVufDB8fDB8fHww

Zdroj obrázku: Unsplash


Chorvatsko je jednou z nejatraktivnějších destinací pro nákup nemovitostí v Evropě. S jeho nádhernými plážemi, azurovým mořem a malebnými vesnicemi je to ideální místo pro ty, kteří hledají druhý domov nebo investiční příležitost. V tomto článku se podíváme na nabídku apartmánů v Chorvatsku na prodej a všechny výhody spojené s tímto typem nemovitosti.

Proč investovat do apartmánů v Chorvatsku?

Investice do apartmánů v Chorvatsku má mnoho výhod. Zde je několik hlavních, proč byste měli zvážit důvody tuto možnost:

1. Turistický potenciál

Chorvatsko je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů ve Středomoří. Ročně sem přicházejí miliony turistů, kteří hledají ubytování, včetně pronájmu apartmánů. Tato poptávka po ubytování vytváří stabilní zdroj příjmů a zvyšuje hodnotu vaší investice.

2. Návratnost investice

Díky rostoucímu turistickému ruchu je pronájem apartmánů v Chorvatsku velmi výnosný. V sezóně si můžete vydělat značnou částku a pokrýt tak náklady na nákup nemovitosti. Vzhledem k atraktivitě destinace je vhodný, že váš apartmán bude vyhledávat turisty po většinu roku.

3. Diverzifikace portfolia

Investice do nemovitostí, zejména apartmánů, je skvělým způsobem, jak diverzifikovat vaše investiční portfolio. Nemovitosti mají tendenci se vyvíjet nezávisle na ostatních investicích, jako jsou akcie nebo komodity. Tím, že investujete do apartmánu v Chorvatsku, přidáváte do svého portfolia další aktivum a snižujete riziko spojené s jediným druhem investice.

Nabídka apartmánů v Chorvatsku

Chorvatsko nabízí širokých apartmánů na prodej. Bez ohledu na to, zda hledáte luxusní nemovitost nebo cenově dostupné bydlení, vždy najdete něco, co vyhovuje vašim potřebám. Zde je přehled některých oblíbených lokalit s nabídkou apartmánů v Chorvatsku:

1. Baška Voda

Baška Voda je malebné letovisko ležící na Makarské riviéře. Nabízí krásné pláže, úchvatné výhledy a bohaté možnosti outdoorových aktivit. V této oblasti jsou k dispozici 2 apartmány na prodej.

2. Biograd na Moru

Biograd na Moru je přímořské město na jihovýchodě Chorvatska. Je známá svou přírodní krásou a bohatým kulturním dědictvím. V Biogradu na Moru máme  k dispozici  apartmány na prodej.

3. Bol

Bol je malebné město na ostrově Brač, které je známé svou nejznámější pláží v Chorvatsku - Zlatým Rokem. V této oblasti je k dispozici  apartmán na prodej.

4. Bratus

Bratus je malá rybářská vesnice ležící v blízkosti známého letoviska Makarska. Toto klidné místo nabízí  apartmány na prodej.

5. Brela

Brela je malebné letovisko, které se nachází na Makarské riviéře. Je obklopen krásnými plážemi a piniovými lesy. V této oblasti jsou k dispozici  apartmány na prodej.

6. Brodarica

Brodarica je oblíbené letovisko ležící nedaleko šibenického pobřeží. Je známo svými krásnými plážemi a klidnou atmosférou. V této oblasti jsou k dispozici  apartmány na prodej.

Tyto jsou pouze některé z mnoha lokalit v Chorvatsku, kde je možné najít apartmány na prodej. Každá lokalita má své jedinečné výhody a atrakce, ať už se jedná o blízkost pláže, krásnou přírodu nebo kulturní dědictví.

Výběr správného apartmánu v Chorvatsku

Při výběru apartmánu v Chorvatsku je důležité zvážit několik faktorů. Zde je několik tipů, které vám pomohou udělat správné rozhodnutí:

1. Rozpočet

Stanovte si rozpočet, který si můžete dovolit. Apartmány v Chorvatsku jsou k dispozici za různé ceny, proto je důležité najít nemovitost, která splňuje vaše finanční možnosti.

2. Lokalita

Zvažte, zda preferujete pobřežní lokalitu, blízkost pláže nebo klidnější prostředí v blízkosti přírody. Každá lokalita nabízí jedinečné výhody a je důležité vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.

3. Velikost a vybavení

Zvažte, kolik prostoru potřebujete a jaké vybavení je pro vás důležité. Pokud hledáte apartmán pro rodinu, budete potřebovat dostatek ložnic a obývacích prostor. Zároveň však preferujete apartmán s výhledem na moře, balkonem nebo bazénem.

4. Pronajímání

Pokud plánujete váš apartmán, který potřebujete, jak je poptávka v dané lokalitě a jaké jsou náklady na správu a údržbu. Pronájem apartmánu může být výnosným zdrojem příjmů, ale je důležité zvážit veškeré aspekty spojené s pronájmem.

Shrnutí

Apartmány v Chorvatsku nabízejí skvělou investiční příležitost a zároveň možnost druhého domova ve velmi atraktivní destinaci. S mnoha lokalitami různými a cenovými kategoriemi je možné najít apartmán, který splňuje potřeby a finanční možnosti. Při výběru je důležité zvážit rozpočet, lokalitu, velikost a vybavení, stejně jako možnost pronájmu. Investice do apartmánu v Chorvatsku může být výnosná a zároveň vám může poskytnout možnost užívat si krásu chorvatského pobřeží.

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Hledáte spolehlivého partnera pro nákup nemovitostí  v Chorvatsku, který vám poskytne servis v českém jazyce a osobní přístup? Naše společnost HRCZ  - www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti realitního trhu a zajišťuje kompletní servis při výběru a koupi vašeho vysněného domova pod sluncem.Při nákupu nemovitosti v Chorvatsku je důležité mít vedle sebe partnera, který rozumí místnímu trhu a jeho specifikům. S www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  se nemusíte obávat žádných překážek či nedorozumění. Naši experti vám poskytnou podrobné informace ke každému kroku procesu koupě a zajistí, abyste si mohli užívat nový domov bez starostí. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Proto naše služby nekončí jen u asistence při výběru nemovitosti. Od právního poradenství až po pomoc s případnými rekonstrukcemi – vše zajišťujeme s ohledem na vaše individuální potřeby. Ať už sníte o moderním apartmánu s výhledem na moře, nebo o tradiční chorvatské vile obklopené olivovými háji, Firma HRCZ - www.nemovitosti-chorvatsko.eu, je zárukou, že váš sen se stane skutečností.

Prodej nemovitostí v Chorvatsku,

společnost www:nemovitosti-chorvatsko.eu, spolehlivý prodejce nemovitostí v Chorvatsku, dlouholeté zkušenosti, servis v českém jazyce, osobní přístup.

Hledáte spolehlivého partnera pro prodej nemovitostí v Chorvatsku, který vám poskytne servis v českém jazyce a osobní přístup? Naše společnost  www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti realitního trhu a zajišťuje kompletní servis při výběru a koupi vašeho vysněného domova pod sluncem. Při nákupu nemovitosti v Chorvatsku je důležité mít vedle sebe partnera, který rozumí místnímu  trhu a  jeho  specifikům.. S  naší  firmou, www.nemovitosti-chorvatsko.eu , získáváte nejen expertní znalosti ale  také  pohodlí  komunikace ve  vašem  jazyce.  Umožňujeme  vám snadný  vstup na chorvatský realitní trh s   jistotou, že   každý detail bude pečlivě  probrán, a každý  váš  požadavek  splněn.  Naše  služby  jsou  šité na míru  vašim  přáním.

Ať už je vaše vize jakákoliv, my se postaráme o to, aby byla zrealizována s maximální odborností a péčí. S námi nekupujete jen nemovitost; získáváte partnera, který je s vámi od prvního zvědavého dotazu až po moment, kdy klíče od nového domova leží v dlani vaší ruky. Navštivte www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  a objevte portfolio nemovitostí, které vás osloví svou jedinečností a kvalitou. Nechť je vaše cesta za vysněným domovem v Chorvatsku hladká a bez starostí – na to se můžete spolehnout s profesionálním týmem na vaší straně. Investice do nemovitosti v zahraničí může být zásadním krokem, a proto je důležité vybrat si správného partnera, který vám poskytne veškerou potřebnou podporu. Naše společnost www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  stojí při svých klientech, poskytuje jim aktuální tržní analýzy a odborné rady, aby jejich investice byla bezpečná a výnosná. Vedle prodeje nabízíme také kompletní správu nemovitostí, pomáháme s pronájmem a  zajišťujeme  údržbu. Navštivte našeš webové stránky a prozkoumejte širokou škálu nemovitostí, které nabízíme. Od kouzelných přímořských rezidencí až po idylické venkovské usedlosti, každá nemovitost je vybrána s ohledem na vysoký standard a atraktivitu lokality. Nechte se inspirovat krásou Chorvatska a investujte do místa, kde se budete cítit jako doma. S www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  je koupě nemovitosti v Chorvatsku snadný a bezpečný proces. Naším cílem je, aby každý z našich klientů byl s jeho novou nemovitostí naprosto spokojen. Zapomeňte na složité papírování a právní záležitosti spojené s koupí nemovitosti  v  zahraničí. Náš tým právních poradců je připraven zabezpečit veškeré transakce a asistovat vám ve všech fázích procesu, včetně zajištění financování, ověření stavu nemovitosti a případného získání povolení k pobytu. Náš osobní přístup znamená, že jsme vždy k dispozici pro vaše otázky a připomínky. Chápeme, že každý klient má jedinečné potřeby a představy, a proto naše služby přizpůsobujeme individuálně. Na webu www.nemovitosti-chorvatsko.eu, najdete nejen detailní informace o každé nemovitosti, ale také užitečné rady a tipy, jak si vybrat tu pravou nemovitost. Poskytujeme komplexní přehled trhu, včetně trendů. Na webu www.nemovitosti-chorvatsko.eu,  najdete nejen detailní informace o každé nemovitosti, ale také užitečné rady a tipy, jak si vybrat tu pravou nemovitost. Poskytujeme komplexní přehled trhu, včetně trendů a vývoje cen, což vám pomůže učinit informované rozhodnutí. Ať už hledáte vilu u moře, byt v historickém centru nebo investiční příležitost, naše portfolio obsahuje široký výběr nemovitostí k uspokojení vašich přání. Zaměřujeme se na to, aby proces koupě nemovitosti byl co nejpříjemnější a nejefektivnější. S naším týmem zkušených realitních agentů, kteří hovoří česky, se můžete těšit na bezproblémovou komunikaci a porozumění vašim specifickým potřebám. Jsme zde, abychom vám pomohli najít nejen domov vašich snů, ale také zajistit, že vaše investice přinese očekávanou hodnotu a radost. Nakonec, ať už jste zkušený investor nebo kupujete svou první nemovitost v zahraničí, www.nemovitosti-chorvatsko.eu je vaším důvěryhodným partnerem. Naše služby jsou založeny na transparentnosti, důvěře a hlubokém porozumění vašim potřebám. Navštivte náš web a nechte se přesvědčit o kvalitě naší nabídky a úrovni našich služeb. Váš nový domov v Chorvatsku vás čeká!Hledáte spolehlivého partnera pro prodej nemovitostí v Chorvatsku, který vám poskytne servis v českém jazyce a osobní přístup? Naše společnost www.nemovitosti-chorvatsko.eu nabízí dlouholeté zkušenosti v oblasti realitního trhu a zajišťuje kompletní servis při výběru a koupi vašeho vysněného domova pod sluncem. Při nákupu nemovitosti v Chorvatsku je důležité mít vedle sebe partnera, který rozumí místnímu trhu a jeho specifikům. S www.nemovitosti-chorvatsko.eu se nemusíte obávat žádných překážek či nedorozumění. Naši experti vám poskytnou podrobné informace ke každému kroku procesu koupě a zajistí, abyste si mohli užívat nový domov bez starostí. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. Proto naše služby nekončí jen u asistence při výběru nemovitosti. Od právního poradenství až po pomoc s případnými rekonstrukcemi – vše zajišťujeme s ohledem na vaše individuální potřeby. S dlouholetými zkušenostmi z lokálního trhu, zejména z ostrova Krk, Pelješac, Zadaru a Murteru, máte jistotu, že naše znalosti jsou hluboké a aktuální. Spolupracujeme se třemi vedoucími realitními kancelářemi na chorvatském trhu, což nám umožňuje nabídnout široký výběr nemovitostí a zároveň poskytnout vysokou úroveň služeb. Máme pobočky rozmístěné po celém Chorvatsku, a proto jsme schopni zajistit prohlídky nemovitostí přímo v místě s našimi kvalifikovanými spolupracovníky. Je však nezbytné naplánovat si prohlídky nemovitostí s dostatečným předstihem, abychom mohli vyhovět všem vašim požadavkům a přání. Naším cílem je poskytovat osobní a detailně zaměřený servis, který vám usnadní rozhodovací proces a přiblíží vás k tomu, abyste našli nemovitost, která nejlépe odpovídá vašim snům a potřebám. Nabízíme kompletní řešení prodeje nemovitostí, včetně marketingu, prezentace, vyjednávání s potenciálními prodejci a zajištění všech právních aspektů transakce. Naši klienti se mohou spolehnout na naši transparentnost, důkladnost a závazek k dosažení nejlepšího možného výsledku. Ať už hledáte klidný dům na pobřeží, luxusní rezidenci nebo investiční nemovitost s potenciálem růstu hodnoty, naše portfolio je rozmanité a pokrývá všechny aspekty trhu s nemovitostmi v Chorvatsku. Díky naší hluboké znalosti lokálního prostředí a právních předpisů vám www.nemovitosti-chorvatsko.eu poskytuje klíčové informace a služby, které zajistí hladký průběh celého procesu koupě nemovitosti. Věnujeme se důkladnému prověření všech nemovitostí v naší nabídce, abychom předešli jakýmkoliv problémům při převodu vlastnictví. Naším cílem je, aby byl každý prodej proveden efektivně a bez zbytečných komplikací pro naše klienty. Zaměřujeme se na oblíbené lokality, jako je ostrov Krk, který je s pevninou spojen mostem, což zvyšuje jeho atraktivitu a dostupnost. Pelješac, Zadar a Murter jsou dalšími oblastmi, kde máme bohaté zkušenosti a můžeme nabídnout široký výběr nemovitostí od přímořských apartmánů až po tradiční kamenné domy s výhledem na malebné chorvatské pobřeží. Naši klienti oceňují, že mohou komunikovat v českém jazyce a využívat osobní přístup, který jim poskytujeme. Rozumíme, že koupě nemovitosti v zahraničí může být pro mnohé náročným procesem, a proto jsme zde, abychom vám poskytli veškerou potřebnou podporu a ujistili vás, že vaše investice je v dobrých rukách. Navštivte naši webovou stránku www.nemovitosti-chorvatsko.eu, kde najdete aktuální nabídku nemovitostí, které jsou k dispozici k prodeji. Ať už je váš zájem o nemovitost na ostrově s přístupem trajektem, nebo o nemovitost na pevnině, naše tým je připraven.

Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Vlastní nemovitost v Chorvatsku – to už dávno není sen jen pro ty nejbohatší. Ceny nemovitostí v této malebné zemi jsou srovnatelné s náklady na chalupu v ČR, ale s přidanou hodnotou v podobě lepšího zhodnocení a možnosti trávit dovolené ve vlastním. Navíc, když vaše nemovitost není využívána, můžete ji pronajmout a investice se tak začne sama vracet. Pokud zvažujete koupi nemovitosti v Chorvatsku, je klíčové obrátit se na skutečné odborníky. Mnohá úskalí, jako jsou vysoké režijní poplatky či komplikace se společným vlastnictvím, mohou po nákupu znepříjemnit vaše vlastnictví. Naše společnost je zde, aby vám pomohla navigovat těmito potenciálními problémy. Nabízíme podrobné prozkoumání a doporučení nemovitosti, která bude pro vás nejen výhodná, ale která vám přinese i radost a v některých případech i finanční zisk. Zájem o bydlení v Chorvatsku stoupá, ať už jde o dlouhodobé bydlení, investiční příležitosti nebo apartmánové bydlení. Spolupracujeme s česky hovořícími chorvatskými firmami, které jsou lídry na trhu s nemovitostmi v oblastech jako je Split, Krk, Vodice a Istrie. S více než 25 lety zkušeností a stovkami prodaných nemovitostí jsme pro naše klienty. Vlastní nemovitost v Chorvatsku – to už dávno není sen jen pro ty nejbohatší. Ceny nemovitostí v této malebné zemi jsou srovnatelné s náklady na chalupu v ČR, ale s přidanou hodnotou v podobě lepšího zhodnocení a možnosti trávit dovolené ve vlastním. Navíc, když vaše nemovitost není využívána, můžete ji pronajmout a investice se tak začne sama vracet. Pokud zvažujete koupi nemovitosti v Chorvatsku, je klíčové obrátit se na skutečné odborníky. Mnohá úskalí, jako jsou vysoké režijní poplatky či komplikace se společným vlastnictvím, ty potom mohou po nákupu znepříjemnit vaše vlastnictví. Vlastní nemovitost v Chorvatsku – to už dávno není sen jen pro ty nejbohatší. Ceny nemovitostí v této malebné zemi jsou srovnatelné s náklady na chalupu v ČR, ale s přidanou hodnotou v podobě lepšího zhodnocení a možnosti trávit dovolené ve vlastním. Navíc, když vaše nemovitost není využívána, můžete ji pronajmout a investice se tak začne sama vracet. Pokud zvažujete koupi nemovitosti v Chorvatsku, je klíčové obrátit se na skutečné odborníky.