ISTRIE, LABIN - Stavební pozemek ve výborné mikrolokaci
| č. ev | DN-47885 |
| Typ nabídky | Prodej |
| Kategorie | Stavební pozemky |
| Okresy | Istarska |
| Obec, část obce | Labin |
| Cena | 62 500 € |
| Cena za m2 | 69 €/m² |
| Plocha celkem | 900 m² |
| Vzdálenost od moře | 13 000 m |
ISTRIE, LABIN - Stavební pozemek ve výborné mikrolokaci Na jihovýchodním pobřeží Istrie, kde se zelené kopce setkávají s mořem, kde se příroda a dědictví spojují, se nacházejí dvě města podobné velikosti, ale s odlišným, ale doplňujícím se charakterem - Labin a Rabac. Malebné město Labin se tyčí na 320 metrů vysokém kopci, pouhých pět kilometrů od bílých oblázkových pláží Rabacu. Labin, který byl krátce vyhlášen nezávislou republikou, protkaný bohatou historií a hornictvím, které tuto oblast poznamenaly, je dnes fascinujícím městem rozporů; starého a nového, historie a současnosti, cestovního ruchu a umění. Nedaleko od půvabného města Labin se prodává stavební pozemek v klidné lokalitě. Nemovitost má rozlohu 900 m2 a má pravidelný čtvercový tvar. Pozemek je rovinatý a vyčištěný. Elektřina, voda a telefonní přípojky se nacházejí v blízkosti pozemku (do 10 m). Pro likvidaci odpadních vod je nutné vybudovat septik. Přístupová cesta je asfaltová. Vlastnictví 1/1, Bez věcných břemen, Tato nemovitost si jistě zaslouží vaši pozornost, představuje ideální příležitost pro výstavbu rodinného domu nebo rekreačního domu k turistickému pronájmu. Klidná mikrolokace vám poskytne klid a únik od městského shonu, přičemž město je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem. Křišťálově čisté moře a krásné pláže jsou vzdáleny 15–20 minut jízdy autem.
U všech našich nabídek jsou ceny nemovitostí identické jako při koupi přímo u agentury/developera v Chorvatsku, a to díky tomu, že jsme oficiální zastoupení těchto kanceláří na Českém, Slovenském, Německém a Rakouském trhu. A to bez dodatečných navýšení za služby v českém jazyce (mimo překladů smluv ověřených notářem).